در اینجا آرزو می کنیم که هر زمان که بلکپول میزبان وب گتویک در 7 روز نوزدهم و بیست و ششم دسامبر باشد، دوره تکمیل رده پیشرو در نهایت به خیابان بلومفیلد می رسد. 2 بازی ویدیویی نهایی در این مکان به دلیل آب و هوای نامناسب به تعویق افتاد.

بلکپول در 7 روز هفدهم، سود 1-0 مقابل استوک را ثبت کرد. بلکپول، بلکپول، پیش از فصل سقوط، به رقابتی وحشتناک تبدیل می‌شود و ممکن است در سال جاری آرزوی هر تیم برتری را داشته باشد. درآمد آنها نسبت به استوک بسیار یک طرفه تر از نشان دهنده خط امتیاز بود. وان هزینه واقعی را از طریق خط میانی دقیقاً در جایی که استوک اجازه نداشت هر نوع اتاقی لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد در طول روز داشته باشد، به ارمغان آورد. همراه با حرکت تند، نارنگی‌های واقعی پاترهای واقعی را در یک وضعیت ناآرام نگه داشتند. این افراد راهنمای واقعی را از طریق یک ضربه کمپبل زودتر در 50 درصد 2 به دست آوردند، و همچنین پس از آن به اندازه کافی برای حفظ رقابت خود تحت کنترل عمل کردند.

گاتویک 3-1 سقوط کرد تا به نیوکاسل در 7 روز هفدهم تکمیل شود، عنوانی که جنبه روی هاجسون پس از ثبت نام در پیروزی متقاعدکننده، احتمالاً بیش از املاک اجاره ای استون، در 7 روز قبل کسب کرده بود. درآمد واقعی نسبت به املاک اجاره ای تجربه شده نیازهای واقعی را با توجه به اخراج هاجسون خاموش کرد. و نیازهای مردم احتمالاً پس از کاهش از منطقه تفریحی خیابان جیمز، یک بار دیگر لحن صدا را کشف خواهند کرد.

نیوکاسل از قدرت کامل در بازی آنلاین استفاده می کرد و از سه نفر مرتبط با نولان، بارتون و کارول در 11 بازی اولیه خود استفاده می کرد. اما علیرغم اینکه نولان اولین راهنما را بر اساس ربع ساعت برای Magpies ارائه می کرد، مرستسایدرهای واقعی معاملات را متمرکز کردند. قبل از دوره بنابراین هنگامی که این افراد اکولایزر واقعی را از طریق Kuyt 4 دقیقه پس از تقسیم به دست آوردند، قرمزهای واقعی به وضوح همراه بودند.

عدم تمرکز در 50 درصد دوم باعث شد که تیم هاجسون برای نیوکاسل تحت تأثیر تسلیم شود. در حالی که کویت و مانلی برای آن برنامه ضعیف بودند، تورس روز خوبی را تجربه کرد. در بازی‌های ویدیویی قبلی، به نظر می‌رسید که میرلس به درستی در فقدان جرارد قرار داشت، اما اینکه چگونه این هافبک بریتانیایی برای کمپین بازاریابی لیورپول بسیار مهم است، از زمانی که قرمزها مدیریت مدفیلد و همچنین مکمل را کنار گذاشتند، تقریباً به خوبی آشکار شد.

هاجسون ممکن است آرزوی آزادی را داشته باشد و در 7 روز هجده یک خانه به سمت فولام درآمد داشته باشد، با این حال آب و هوا پیشنهادهای بیشتری را تجربه کرد، و همچنین ممکن است گاتویک در حال حاضر بخواهد از خیابان بلومفیلد درآمد خوبی به دست آورد تا برتری خود را بازگرداند. شش شرط امسال

به هر حال، دریانشینان واقعی هزینه های هاجسون را که 3-1 وجود داشت، پس از تکمیل ویژگی ها در اولین تجربه خود در این رده، از آنفیلد، در 3 اکتبر، جبران کردند. که عملکرد کلی لیورپول را در اوایل دوره تحت تاثیر قرار داد. مالکیت واقعی قرمزها باعث شد که در کدام مرحله و همچنین مالکان جدید در موقعیت، شروع به درگیر شدن با قدم های خود کنند.

هاجسون ممکن است بخواهد به باخت نگاه کند تا نیوکاسل یک انحراف باشد و بتواند دوباره هزینه‌هایش را جبران کند تا بلکپول را شکست دهد، گزارش خانه‌اش به دلیل عملکرد کلی آنها در بزرگراه شگفت‌انگیز نیست. Seasiders واقعی دریافت کرده، رها شده و همچنین 2 بازی ویدیویی را جذب کرده است که هر 6 بازی از خیابان بلومفیلد واقع شده اند. با این وجود، Gatwick تنها درآمد واقعی را برای نمایش با توجه به 9 بازی ویدیویی در بزرگراه امسال دارد. آن‌ها 6 مورد از این بازی‌های ویدیویی را کنار گذاشته‌اند، با استفاده از باقی‌مانده 2 که در حالت بن‌بست بسته می‌شود.

در مورد گاتویک که می‌خواهند بیشتر از مردان هالووی تسلط داشته باشند، این می‌تواند یک امر ضروری باشد.

بلکپول گیمرهای بعدی را در 11 ابتدایی خود به سمت استوک تجربه کرد: کینگسون، اردلی، کاتکارت، اوات، کرینی، گراندین، آدام، وان، تیلور-فلچر، کمپبل و همچنین وارنی. فیلیپس به عنوان یک جایگزین اجرا کرد.

شروع 11 لیورپول به سمت نیوکاسل شامل رینا، مانلی، کیرگیاکوس، اسکرتل، کونچسی، کویت، میرلس، لوکاس، ماکسی، تورس و همچنین نگوگ بود. بابل و همچنین Jovanovic به نمایش گذاشتند زیرا جایگزین.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *